Kniha návštev

Titulok: Pán Ježiš Kristus Vložil: Viera Horváthová Dátum: 29.03.2018

Je pekné, ak sa človek stará o druhého človeka. Pán Ježiš hovorí v Jánovom evanjeliu, "Ak zostanete v mojom slove, ste naozaj moji učeníci. A poznáte pravdu, a pravda vás vyslobodí."/Ev.podľa Jána, 8:31-33/. Ďalej hovorí:"Keď vás teda Syn vyslobodí, budete skutočne slobodní."/Ev.podľa Jána, 8:36/ Pán Ježiš hovorí o sebe ako o Jedinej osobe, ktorá človeka spasí. Napríklad:"Ja som dobrý pastier. Dobrý pastier kladie život za svoje ovce." Ak človek túži celým svojim srdcom spoznať Pána Ježiša a vie, že Ho potrebuje a skrze pokánie a túžbu po Bohu, Pán nikoho neodmietne. Človek sa potrebuje stretnúť s Bohom, to je to znovuzrodenie, o ktorom hovorí aj Pán Ježiš v Jánovom evanjeliu 3: 3-12. Ten, kto si myslí, že všetko vie a nepotrebuje stretnúť Boha kým žije, je oklamaný zlým duchom. Pán Ježiš Kristus je Spasiteľ a je Živý Boh, Skutočný, ktorý počuje a vidí. Vo svojej cirkvi má svedkov, ktorých naplnil po znovuzrodení Jeho Duchom. Pána Ježiša Krista ukrižovali, zamordovali, povesiac Ho na drevo. Toho Boh vzkriesil v tretí deň a dal sa Mu zjavovať nie všetkému ľudu, ale len tým, ktorí Ho milujú a vyvýšili Pána nad všetko a všetkých. Lebo tým, že my Boha milujeme, je pravdou, že On nás miloval Prvý. Pána Ježiša kto túži po Ňom celým svojim srdcom, musí Pána mať na prvom mieste. Nie svojho muža, ženu či deti, ale Krista, ktorý sa dobrovoľne dal ukrižovať, aby každý, kto verí v Neho, mohol byť spasený a mal večný život. Každý, kto túži po Kristovi, stačí učiniť jednu vec, ktorá je na život. Prijať Boha do svojho srdca a vyznať Mu svoje hriechy. Rozprávať sa s Ním. Ak to urobíš z túžby po Ňom, Boh sám ti pôjde oproti, objíme ťa a povie: Milujem ťa! Niet nič krajšieho ako sa znovu narodiť z Boha. Aby sme ostávali v Jeho pravde, máme dnes k dispozícii Nový Zákon Pána Ježiša Krista. Prajem vám, aby vaše srdcia úprimne túžili po Ježišovi Kristovi. Nič na svete nie je dôležitejšie, ako stretnúť sa s Bohom. On si človeka potom vychová sám.

Titulok: Srdce pre Teba Vložil: Milan Dátum: 03.01.2018

Pokoj s Vami
Veľmi sa mi páči názov združenia: "Srdce pre Teba"
Pripomína mi to a vystihuje to najdôležitejšie, čo Boha človek potrebuje, aby žil v láske.
Preto Vám prajem veľa Božej i ľudskej lásky, aby každé srdce bolo ňou naplnené a obdarené.
V modlitbe a s pozdravom Milan z Košíc

Titulok: Pax Christi! Vložil: Tessa Dátum: 18.03.2016

"A urobím všetko, o čo budete prosiť v mojom mene, aby bol Otec oslávený v Synovi. Ak ma budete prosiť o niečo v mojom mene, ja to urobím."
(Jn 14, 13-14)

Titulok: Re:Pax Christi! Vložil: Tessa Dátum: 16.07.2017

Vazeny p. Tessa , dakujem vam v mene O Z SRDCE PRE TEBA Za vas prispevok a urivok zo sv . pisma . Boh vas zehnaj

Titulok: pozdrav Vložil: Štefan Linder Dátum: 10.02.2016

Nech Pán žehná Vašu snahu .

Titulok: Re:pozdrav Vložil: Eva Dátum: 10.02.2016

Ďakujeme pekne a opätujeme požehnanie !

Titulok: BOYIDARCA Vložil: STEFAN Dátum: 09.03.2016

p . Stefan , Velmi pekne Vam dakuje za Vasu navstevu na nasej stranke ak mozete podporte nas lebo sme novozriadena institucia a vasa pomoc by nam pomohla nastartovat nas vytuzeny ciel . Va brat v Kristu i Marii , Jozef Demeter

Pridať nový príspevok